Gergi Tavan İstanbul

Gergi tavan İstanbul firması olarak son zamanlarda sıkça ev dekorasyonunda kullanılan gergi tavan hizmetini sunmaktayız.

Geçmişten günümüze uzun yılar kullanılan, evlere görsel bir şölen katan gergi tavan ilk Mısır ve Yunan uygarlıklarında kullanılmıştır. Ancak o devirlerde ipek kumaşlar ile sağlanan dekorasyon zaman içinde sarkma ve deformasyon görülürdü. Kumaş ilk günkü parlaklığını koruyamamakta idi. Güzel görünüşünü korumak için ara ara yeniden germe ve zaman içinde temizlenme ihtiyacı duyuluyor idi. Ancak teknolojinin gelişmesi ve yeni yöntemlerin geliştirilmesi ile bu sorunların önüne geçilmiş ve günümüzde ki gergi tavan hizmeti geliştirilmiştir. Günümüzde özel üretilmiş kumaşların gergi tavan montaj profillerine ısıtılarak gerilmesi ile gergi tavan montajı sağlanır.

Gergi Tavan Özellikleri

Gergi tavan modelleri üzerine uv baskı yöntemi ile sizin için değerli olan anılarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. İsterseniz aydınlatma isterseniz dekoratif amaçlı kullanıma uygundur. Bulunulan ortamda yalıtımı sağlar. Zaman içinde üründe çatlama ve ayrılma gibi sorunlar kesinlikle yaşanmaz. Gerektiğinde kısa sürede sökülüp yine aynı şekilde monte edilebilir. Yeni bir eve taşınmanız durumunda evinizde ki şıklığı yeni evinize taşıyabilirsiniz. Esnek yapıya sahip olması deformasyonlara karşı onu dayanıklı kılmaktadır. Rengi solmaz ve su, nem gibi dış etkenlerden etkilenmez. Bakım ve boya gerektirmez. İsteğe göre temizlenebilir. Steril ve hijyeniktir. 15 yıllık bir garantiye sahiptir. Ultraviyole ışıklardan etkilenmez.

Adrese teslimat aşamasında esnek yapısından dolayı hasar görmez ve taşıma sırasında ki sarsıntıdan dolayı çatlama ve ayrılma yaşanmaz. Montaj aşamasında isteğiniz doğrultusunda ankastre aydınlatma armatürleri konularak enerji tasarrufu sağlamanıza yardımcı olmaktadır.

%100 geri dönüşümlü kimyasal bileşimi ile tam bir çevre dostudur. Bulunduğu alanda yangın çıkması ihtimaline karşı yangına dayanıklı üretilmiştir. Böylelikle yangın anında eriyip hasar vermesinin önüne geçilmekte ve insan hayatına zarar vermesini önlemektedir.

Gergi Tavan Uygulanabilecek Alanlar

Tüm tavan ve duvar dekorasyonlarında düz, dairesel geometrik cisimler veya kubbe gibi Radiuslu şekillerin yapımına olanak sağlar ve ortama güzellik katar.

Konferans salonu, kültür merkezi, sinema salonu, düğün salonu, kapalı yüzme havuzu, hamam, sauna, mağazalar, iç dekorasyon, hastaneler, otel ve restaurant gibi hemen her mekanda kullanımı uygundur.

Gergi tavan İstanbul firması olarak her alanda hizmet vermekte ve tavanlarınıza anılarınızı ölümsüzleştirerek her başınızı kaldırdığınız da anılarınızın size yaşattığı mutluluğu her defasında ilk günkü canlılığı ile yeniden yaşamanıza yardımcı olmaktayız.

Gergi Tavanın Sağlığa Etkileri

Gergi tavan insan sağlığına ve çevreye dost yapısı ile anılmaktadır. Ancak gergi tavanın son yüzyılda yoğun olarak tercih edilmesi Çin gibi ülkelerde de tercih edilmesine uygun fiyata malzeme üretimi sağladığı görülmektedir. Ancak sağlığa zararlı kanserojen malzemeler ürettiği için gergi tavan hizmeti almaya karar verdiğiniz an da piyasayı iyi araştırmalı ve sağlığa yararlı ve çevreye dost malzeme kullanan bir firmadan hizmet almaya özen göstermelisiniz.

Gergi tavan İstanbul firması olarak gergi tavan üretiminde birinci sınıf Avrupa malzemesi kullanmaktayız. Ürünün mantar, bakteri ve virüs üretmemesi için ham maddesinin pürüzsüz bir şekilde üretilmesi ve montaj esnasında aynı özenin gösterilmesi gerekir. Bu sebeple gergi tavan hizmeti almaya karar verdiğinizde firmaları iyi araştırmalı ve verdikleri hizmet ile ilgili bilgileri detaylı öğrenmeli ve kullanılan malzemenin kalitesi göz ardı edilmemelidir. Solvent içeren gergi tavan sağlığa zararlı olduğu için buna dikkat etmelisiniz.

Steril ve hijyenik olduğu için bebek odalarınız gibi her alanda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Gergi Tavan Modelleri Nelerdir?

Hemen her tavan ve yüzeyde kullanılabilen gergi tavan evlerinize estetik bir görünüm kazandırmaktadır. Kullanılacak alana ve isteğe göre farklı modelleri bulunan gergi tavan modeli seçerken alanında uzman eğitimli kadromuzdan detaylı bilgi alabilirsiniz.  Gergi tavan İstanbul firması olarak bünyemizde çalışan her bireye çalışacağı alanda eğitim vermiş ve bu konuda yeterli donanıma sahip çalışanlarımız size her konuda bilgi verip yardımcı olmaktadır. Tercihleriniz doğrultusunda a sınıf malzemeden üretilmiş gergi tavan kısa sürede evinize getirilir ve uygun gördüğünüz alana hafif ve esnek yapısı eşyalarınızın yerini oynatmadan ve ortamı kirletmeden kısa sürede montajı sağlanmaktadır.

Transparan Gergi Tavan Modelleri

Tercihiniz sadelikten yana ise üzerinde dekor bulunmayan ışığı homojen olarak ortama dağıtan ve enerjiden %80 oranında tasarruf sağlayan transparan gergi tavan modelini tercih edebilirsiniz. Ortamda yüksek aydınlatma sağlayan gergi tavan yalıtım da sağlayarak ortamı sıcak tutar.  Tavanda bulunan hava kanallarının üzerine inşa edilen gergi tavan hem şık bir görünüm sağlar hem de montaj edilen aydınlatma armatürleri ile aydınlatma sağlar. İstenilen geometrik şekilde üretilen gergi tavan genellikle alışveriş merkezleri ve mağazalarda tercih edilir. İsteğe göre parlak ve mat şekilde üretimi sağlanır.

Karanlıktan korkan çocuklarınızın odasının tavanına yaptırılan bir transparan gergi tavan çocuklarınızın bozulan uyku düzenini yeniden kazanmasını sağlar hem de sizin gönül rahatlığı ile çocuklarınızın odasından çıkmanıza yardımcı olmaktadır. Çocuklarınızın korkusunu yenerek deliksiz bir uyku uyumasına yardımcı olur. Yeterince uyuyamayan çocuklarda algı bozukluğu ve dikkat eksikliği oluşmaktadır. Transparan gergi tavan ile bu olumsuzlukların önüne geçilebilmektedir. Transparan gergi tavan sade bir görünüme sahip olduğu için lake doku gergi tavan modelinden daha uygun bir fiyata sahiptir.

Lake Doku Gergi Tavan

Bulunduğu ortama daha geniş ve derin bir görünüm kazandıran lake doku gergi tavan daha çok hamam, sauna ve kapalı yüzme havuzlarında kullanılır. Pürüzsüz ve parlak dokuya sahip olan lake doku gergi tavan ortama şık bir görünüm kazandırır. Ortamda bulunan kişilerin daha ferah bir ortamda bulundukları izlenimi vererek huzurlu olmalarını sağlar. Psikolojik olarak rahatlama hissi verir. Gergi tavan özel üretim kumaşlar üzerine istenilen resmin uv baskı sistemi ile basılıp kumaşın ısıtılarak özel gergi montaj profiline gerilmesi ile oluşturulur. Ortama modern ve estetik bir görünüm kazandırır. İsterseniz denizin dalgalarını, isterseniz rüzgarın dokunuşlarını tavanlarınıza taşıyın. Kapalı alanlara daha ferah bir görünüm kazandıran lake doku gergi tavan zaman içinde yıpranma, ayrılma vb. gibi deformasyonlar göstermez. İlk gün ki parlaklığını korur. Renklerde solma göstermez ve hamam gibi ortama yapılan gergi tavanlar sudan ve nemden etkilenmez.

Uv Baskılı Gergi Tavan

Çokça tercih edilen gergi tavan modelleri arasında bulunan uv baskılı gergi tavan modeli gelişmiş olan teknoloji ile istenilen resmin yüksek baskı kalitesinde basılması ile yapılan gergi tavan modelidir. Anılarınızı ölümsüzleştirmenizi sağlar. A sınıfı malzemeden üretilerek hem doğayı hem de insan sağlığını korur.

HD gergi tavan, dijital baskı gergi tavan, ışıklı doku gergi tavan gibi çeşitleri de olan gergi tavan modelleri ile evinize zarafet taşıyan Gergi tavan İstanbul firmamız üretimden montaja kadar her alanda yanınızda olup size en iyi hizmeti kesintisiz olarak sunmaktadır.

Gergi tavan İstanbul firması olarak birinci kalite malzemeden üretim sağlamaktayız. Hizmetimizden herkes faydalansın diye satın alınabilir makul fiyatlar talep etmekteyiz. Uygun fiyata kaliteli hizmeti satın almanızı sağlamaktayız. Firmamızın hizmetlerinden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.