Kurumsal bir görünüm elde etmek isteyenler için ideal bir seçim olan ve özel kumaşlardan yapılan tasarım bulunduğunuz alanın havasına olumlu bir katkı sağlar. Dayanıklı yapısı sayesinde de uzun süreli kullanıma uygunluk taşır. Firmamız kumaşların üretim aşamasında her ayrıntıya dikkat ederek garantili hizmetin anahtarını size sunar. Işığın profesyonel bir şekilde yayılması için üretim aşamasında her ayrıntıya dikkat edilir.

İstediğiniz renk ve desenlerle yapılabilen bu uygulama modern bir tasarım örneği olarak karşınıza çıkar. Farklılık arayanlar için özel bir seçim olacaktır. İstenilen ebatta hazırlanmakta ve montajı da uzman personel tarafından yapılmaktadır. Kısa süre içerisinde tamamlanan montajı sayesinde şık görseller elde edebilirsiniz.

Gergi Tavan Özellikleri

Uv resim baskısı üzerine yapılabilir. Bu sayede ortaya şık görsel çıkacaktır. Bu modelde çatlama ve ayrılma gibi sorunlar olmaz. Bundan dolayı güven içerisinde kullanım sağlayabilirsiniz. Aydınlatma ve dekoratif amaçlı tercih edilebilir. Profesyonel bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Renk seçimi de yaparak eşyalarınız ile bir uyum oluşturabilirsiniz. Sökülüp tekrar montaj yapılabilir. Yerinizi taşıdığınızda yeni yere kolaylıkla yapabilirsiniz. Yapısında kaliteli malzeme kullanılmakta ve esnekliği ile ön planda yer almaktadır. En önemli özelliği arasında yırtılmama yer alır. Üzerinde ağırlık oluşsa bile deforme olmaz. Renginde solma olmaz. Firmamız 25 yıl garanti vererek size yardımcı olmaktadır. Su ve nemden etkilenmemesi de ayrı bir avantaj sağlamaktadır. Herhangi bir bakım ve onarım gerektirmez. Temizlenebilir bir yapısı bulunmaktadır.

Hafif bir yapıdadır. Ayrıca montajı da kolaydır. Uzman personelimiz size bu konuda yardımcı olmaktadır. Bulunduğunuz alanda farklılık oluşturmak isterseniz firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Yangında alev almaması da en önemli özellikleri arasında yer alır. Firmamız tüm hizmet içeriğini kurumsal olarak sunar. Ayrıca garanti kapsamı içerisinde verilen hizmetler müşteri memnuniyeti de içermektedir. Kurumsal müşteri hizmetlerimizden randevu olarak örnekleri inceleyebilir ve seçimlerinizi yapabilirsiniz. En kısa süre içerisinde işlemleriniz sonuçlandırılarak size yardımcı olunur. Firmamız fiyat politikası konusunda da size yardımcı olmakta ve ödeme kolaylığı da sağlamaktadır. Bundan dolayı güven içerisinde de hizmet alabilirsiniz.

 

 

Pin It on Pinterest

Share This