Özel olarak üretilen kumaşlar sayesinde ışığında ortama daha iyi yayılmasına olanak sağlar. Profesyonel bir tasarıma ulaşılmak isteniyor ise bu ürün tercih edilebilir. Firmamız bu ürünlerin üretimi konusunda doğayı önemseyerek geri dönüştürülebilir hammadde kullanmaya özen gösterir. Ayrıca sunulan her hizmet garanti kapsamı içerisinde de yer almaktadır.

Kullanım alanları olarak daha çok halka açık alanlarda hizmet veren firmalar tarafından tercih edilir. Görsel olarak kaliteli olması sayesinde müşterilerinizi etkileyebilir ve farklı bir alan oluşturabilirsiniz. Kafeler ve pastahaneler de sıklıkla tercih edilmektedir. Yapısı itibari ile dayanıklı olmasından dolayı uzun süreli kullanım açısından da kolaylık sağlar.

Modern Tarzı İle Dikkat Çekici

Transparan gergi tavan modeli modern tarzı ile de oldukça dikkat çekicidir. Kaliteli kumaşı sayesinde görsel kaliteyi yakalayabilirsiniz. Şık duruşu ve kullanım kolaylığı ile de bulunduğunuz ortamın havasına olumlu bir katkı sağlayacaktır. Uygulanan aydınlatma sayesinde gözü de yormaz. Uzman personelimiz size yardımcı olarak bulunduğunuz alana uygun olan modeli belirler. Renk ve desen seçimi konusunda örneklerden de yararlanabilirsiniz. Özel ledler ile aydınlatma yapılır.

Montaj Kolaylığı

Firmamız montaj konusunda da size yardımcı olmaktadır. Seçtiğiniz model en kısa süre içerisinde profesyonel bir şekilde montaj edilir. Montaj işleminden sonra görsel şıklık ön plana çıkacaktır. Bulunduğunuz alana uygun bir dekorasyon da oluşturabilirsiniz. Bu sayede ortam daha kaliteli olacaktır. Özellikle işyerinizde bu modeli seçebilirsiniz. Halka açık olan yerlerde kullanımı oldukça yüksektir. Etkileyici sunumu ile de müşterilerinizin beğenisine de sunabilirsiniz. Bulunduğunuz ortamın daha modern görünmesine de olanak sağlar. Kaliteli oluşundan dolayı uzun süreli kullanıma da uygun olan bu kumaşlar da herhangi bir sorun yaşadığınızda firmamızdan destek alabilirsiniz.

Gergi tavan konusunda fiyat politikamız ekonomik olarak belirlenmiştir. Ayrıca kurumsal ilkelere bağlı olarak hizmet verilmekte ve müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. Bundan dolayı sizde güven içerisinde hizmet alabilirsiniz. Kurumsal müşteri hizmetlerimizden randevu alarak hizmet içeriğimizden yararlanabilirsiniz. Uygulandığı alanda ferahlık hissi vermesi ile de ön planda yer alır. Farklılık arayanlar için ideal bir seçim olacaktır. Kalite ve görsel şıklık arıyorsanız bu modeli tercih edebilirsiniz.

 

 

 

Pin It on Pinterest

Share This